Magnetická fólie A5 (210x148 mm) 1 mm - žlutá

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na mieru
Kontaktujte nás

Zákaznícka podpora

+421 918 989 695
[email protected]

Zadať dopyt

Parametre

Materiál feritový prášok pojený plastom
Teplotná odolnosť 40°C
Hmotnosť (g) 109
Farba Žlutá, podobá se RAL 1018
Hrúbka (mm) 1
Rozmer (mm) A5 (148 x 210)
Odtrhová sila 58 g/cm2
Upozornění Fólie se magnetickou silou přichycuje na kovové předměty (lednička, auto, regály…). Magnetická folie NESLOUŽÍ jako magnetická nástěnka - magnety na folii nebudou dobře držet. Pokud chcete přichytávat magnety, použijte flexibilní magnetickou tabuli.
Magnetizácie Izotropné magnetizácie - magnety možné opakovane premiestniť
Skladom
V pondelok odošleme
Množstvo        Cena za kus bez DPH Cena za kus s DPH Úspory
1 ks 23,00 € 27,60 € 0 %
5 ks 20,70 € 24,84 € 10 %
60517
8595134062601
27,60 € 23,00 € Bez DPH
Skladom
V pondelok odošleme

Dôležité informácie

Upozornenie: 

  • Magnetická fólia neplní rovnakú úlohu ako magnetická nástenka.
  • Fóliu nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Môže vyblednúť.
  • Zobrazenie farieb na vašom monitore sa môže líšiť od reality, čo je spôsobené kvalitou a typom vášho monitora. Každý monitor môže farby vykresľovať inak. Farba fólie sa podobá odtieňu žlté 1018 .
  • V případě použití fólie jako reklamního nosiče na automobil fólii po dokončení jízdy vždy sejměte. Nenechávejte fólii na voze dlouhodobě.
  • Pri inštalácii fólie je nutné dokonale očistiť ako povrch, na ktorý príde fólia, tak aj magnetickú časť fólie, aby nedošlo k poškriabaniu povrchu.
  • Fóliu môžete ľahko strihať obyčajnými nožnicami alebo rezať lámacím nožom.
  • Na magnetickú fóliu je možné písať, odporúčame na to použiť popisovače z našej ponuky. Spolu s popisovačom odporúčame zaobstarať aj čistiaci sprej. UPOZORNENIE: Pokiaľ fixka zostane dlhšiu dobu na povrchu, odporúčame použiť výhradne čistiaci sprej, pomocou ktorého dosiahnete čistý povrch. Upozorňujeme však, že aj pri použití čistiaceho prostriedku nemožno dosiahnuť 100% čistého povrchu, ako pri kúpe nového produktu. Fix zanecháva aj po vyčistení nepatrnej stopy (mapy). Neodporúčame text mazať ihneď po napísaní, farbu by nebolo možné z povrchu úplne odstrániť. Farba z popisovača musí vždy zaschnúť. Fóliu neodporúčame používať na časté prepisovanie textu – napr. pri prezentáciách, kde je text často prepisovaný.
  • Ide o výrobok určený na uvedenie na trh EÚ, u ktorého nie je stanovená povinnosť posudzovať zhodu s nariadením vlády, resp. preberanou smernicou EÚ na vykonanie posúdenia zhody vlastností s týmito predpismi, teda výrobcovia (dodávateľovi) nie je stanovená povinnosť posúdenia zhody, vydanie vyhlásenia o zhode a označenia zhody.

Magnetická fólia prírez formátu A5 s hrúbkou 1 mm v žlutej farbe sa hodí do kancelárie i domácnosti. Jedná sa o prostý, avšak mimoriadny vynález. Výhodou je univerzálne použitie, najmä ako reklamný nosič, jednoduchá manipulácia a možnosť prichytenia na iné miesto.

Fólia má rozmery 210 x 148 mm a je vyrobená z feritového prášku spájaného plastom. Skvele drží, možno ju strihať pomocou nožníc aj rezať. Po stiahnutí nezanecháva na mieste žiadne stopy. Prichytáva sa len na kovové predmety, ako chladničky, kovové regály, auto.  

FAQ:
Dotaz: "Potrebujem magnetickú fóliu pre výrobu Magnetiek na chkladničku. Chýba mi tu údaj o nosnosti."
Odpověď MAGSY: "Dobrý deň, odtrhová sila (nosnosť) tejto magnetickej fólie je cca. 58 g/cm2"

Uvedené hodnoty sily roztrhnutia niektorých výrobkov boli namerané za ideálnych podmienok daných testovacím prostredím. Tieto hodnoty sa však môžu líšiť v závislosti od konkrétneho typu prostredia, v ktorom môžu napríklad prevádzkové podmienky a následné opotrebovanie ovplyvniť účinnosť výrobku. Merania však neboli vykonané pre všetky výrobky a v takýchto prípadoch ide len o odhad alebo interný pomocný výpočet dodávateľa. Uvedené hodnoty je preto potrebné považovať za orientačné a predávajúci vyhlasuje, že nie sú opisom tovaru z hľadiska dohodnutých vlastností v kúpnej zmluve na základe článku 6 písm. a) smernice Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2019/771 z 20. mája 2019 o určitých aspektoch kúpnych zmlúv, o zmene nariadenia (EÚ) 2017/2394 a smernice 2009/22/ES a o zrušení smernice 1999/44/ES. Na určenie presnej hodnoty trhacej sily v konkrétnom prípade je potrebné vykonať skutočné meranie. V prípade, že vám zistené hodnoty odtrhovej sily nepostačujú, pretože nezodpovedajú uvedeným hodnotám, môžete využiť možnosť garantovaného vrátenia do 30 dní za podmienok uvedených tu: https://e-shop.magsy.sk/vratenie-tovaru/ a zakúpiť silnejší magnet. Týchto 30 dní slúži len na otestovanie tovaru, po uplynutí ktorých môže predajca vrátenie odmietnuť.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: