Magnetické pásky

Na našom e-shope si môžete vybrať z dvoch druhov flexibilných magnetických pásiek a to samolepiace magnetické pásky alebo farebné magnetické pásky. Magnetické pásky sú vyrobené zo zmesi gumy alebo plastu a feritového alebo neodymového prášku. Tým vznikne ohybný magnet, ktorý sa dá strihať alebo rezať do akéhokoľvek tvaru a dĺžky. Ak chcete väčšie rozmery, pozrite sa do kategórie magnetických folií.

Cena

-
Zobraziť filtreZobraziť ďalšie parametre skryť filtreZobraziť menej

Existuje 2 produktov.

Zobrazené 1-2 of % total položiek

Aktívne filtre

Pás pre uchytenie káblov na suchý zips 6 ks v balení (2M / 2L / 2XL)

4445
Skladom
Dnes odošleme
Cena 1 140,00 €/KsS DPH
Podrobnosti produktu

Magnetická páska neodymová so silnou samolepiacou vrstvou 20x1,5 mm - dĺžka 1 m

10602
450 g/cm²
Skladom
Dnes odošleme
Cena 995,40 €/KsS DPH
Podrobnosti produktu

Potrebujete magnetické pásky? V našom e-shope ich zoženiete! Ponúkame samolepiace magnetické pásky a farebné magnetické pásky o rôznych hrúbkach, šírkach a dĺžkach. Magnetické pásky sa vyrábajú z kombinácie feritového alebo neodýmového prášku a zmesi gumy či plastu. Ľahko je tak možné nastrihať ich do požadovanej veľkosti, dĺžky aj tvaru. Majú bezpočet výhod. Skryjú nedostatky, nalepíte ich do rôznych kútov kancelárie aj domácnosti a majú univerzálne využitie.

Magnetické pásky využijete v mnohých oblastiach. Samolepiace magnetické pásky sú na jednej strane opatrené samolepiacou vrstvou a na druhej magnetickou vrstvou. Magnetickú pásku môžete použiť na výrobu upomienkových darčekových predmetov a tie potom pripevniť na chladničku a iné kovové predmety. Samolepiace magnetické pásky potom ľahko nalepíte na rôzne fixné predmety, na skriňu aj na stenu.

Farebné magnetické pásky sa hodia pre tvorbu ceduliek, TO DO listov, kariet, značiek a zvýrazňovanie rôznych akcií. Pripevňujú sa na kovové predmety a možno ich nastrihať do rôznych tvarov či symbolov. Navyše sú popisovateľné najlepšie fixkou na tabuľu.