Sieť proti hmyzu s magnetickým uzatváraním

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na mieru
Kontaktujte nás

Zákaznícka podpora

+421 918 989 695
[email protected]

Zadať dopyt

Parametre

Farba čierna
Rozmery jednej siete: 210 x 50,5 cm
Rozmery nainštalované siete: 210 x 101 cm

Videá

 

Video

 
 
Skladom
Zajtra odošleme
Posledné kusy v sklade
10614
8595134062373
296,40 € 247,00 € Bez DPH

Doplňujúci popis

Dajte raz navždy zbohom hmyzu, ktorý v lete otravuje váš život. Komáre, ale aj včely, osy či muchy nedostanú s touto sieťou proti hmyzu žiadnu šancu. V noci už vás nebude budiť bzučanie a nebudete sa musieť báť, či vám domov nevlétla včela, na ktorej bodnutie môžete byť alergickí.

Všetko potrebné nájdete v balení

Balenie obsahuje 2 ks siete proti hmyzu v rovnakých rozmeroch a ďalej tiež sadu háčikov pre zapichnutie do dreveného obloženia a sadu lepiacich papierov so suchým zipsom. Nemusíte teda nič ďalšieho dokupovať, pretože všetko potrebné pre použitie siete nájdete priamo v balení.

  •  2 ks v balení
  •  Univerzálna čierna farba
  •  Jednoduché zavesenie
  •  Magnetický pás
  •  Opätovné použitie

Celý rad použitie

Táto sieť proti hmyzu je svojimi rozmermi 210 x 50.5 cm vhodná do dverí - balkónových či na terasu. Nemusíte ju však využívať iba v domácnosti, skvelá je tiež do dverí na chatu či do karavanu. Proste všade tam, kde nechávate dvere otvorené, aby ste vetral.

 Dá sa používať opakovane

V balení nájdete háčiky a lepiace papiere pre jej ľahké upevnenie. Je tak ľahké, že vám nebude robiť problém ju kedykoľvek oddeľte a pripevniť na inom mieste. Bola stvorená na to, aby ste si ju so sebou prenášali, opakované použitie je úplne možné. A zamilujú si ju aj vaši domáci miláčikovia, pretože pod ňou vďaka magnetickému systému ľahko prejdú.

Samozatváracie vďaka magnetom

Sieť je doslova magická. Má magnetický pás, ktorý sa po odtrhnutí vracia k sebe. Môžete teda ľubovoľne chodiť von a dovnútra, sieť sa bude sama zatvárať. Drží pri sebe, pritom nie je prekážkou, a to ani pre spomínané domácich miláčikov alebo pre menšie deti, ktoré by nevedeli otvoriť dvere.

 kľúčové vlastnosti

Sieť proti hmyzu určená do dverí s rozmermi 210 x 50.5 cm, čierna farba. Jednoduché zavesenie, samozatváracie vďaka magnetickému pásu, možnosť opätovného použitia. V balení 2x sieť, 1x sada háčikov a 1x sada lepiacich papierov.

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: