Supersilný triediaci magnet 3D

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na mieru
Kontaktujte nás

Zákaznícka podpora

+421 918 989 695
[email protected]

Zadať dopyt

Parametre

Popis Supersilný triediaci magnet. Upozornenie: Teplotne odolná je funkčná plocha výrobku, nie celý výrobok.
Teplotná odolnosť 80 °C
Hmotnosť (kg) 1,5
52008
8595133939621
281,74 € 234,78 € Bez DPH

Dôležité informácie

Tento supersilný triediaci magnet slúži na identifikáciu magnetických kovov medzi kovmi nemagnetickými.

Napríklad hliníkové zlisované plechovky, nesmie pred odoslaním do veľkých hút na spracovávaní hliníka, obsahovať žiadny magnetický kovový materiál. Tento supersilný neodymový triediaci magnet odhalí vo zlisované hliníkovej kocke aj malý magnetický predmet. Jednoducho okolo hliníkovej kocky pohybujte týmto veľmi silným magnetom a pocitovo vnímajte reakcie magnetu, ktorý sa k magnetickým predmetom priťahuje. Tam, kde ucítite odpor je určite niečo magnetického. Dosah magnetického poľa u tohto neodymového magnetu je maximálne 200 mm (záleží na tvare a veľkosti kovového, magnetického predmetu)

Ďalej je možné tento veľmi silný magnet použiť napr. Na rozpoznanie a identifikáciu sadrokartónových priečok. Potrebujete vyvŕtať dieru do sadrokartónové steny a neviete, kde je kovová nosná priečka? Jednoducho magnetom budete jazdiť po stene (odporúčame s miernym odstupom od steny, aby ste si ju nepoškriabali, alebo si cez funkčnú plochu umiestniť handričku) a tam, kde ucítite odpor sa nachádza kovová sadrokartónová priečka. Kovové priečky musí byť z magnetického materiálu.

Potrebujete pozbierať vysypanej klince v tráve? Vyrobte si z kartónu jednoduchý kryt na tento supersilný neodymový magnet, jednoducho pozbierajte skrutky, klince alebo čo Vám vypadlo a potom je len oddelením krycieho kartónu od magnetu oddeľte. Pozrite sa na naše video, ako pozbierať vysypanej klince alebo čokoľvek magnetického.

Upozornenie: Teplotne odolná je funkčná plocha výrobku, nie celý výrobok!

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: